
1 / 10
+5
Extra 50% OFF | Sunber Sunber Piano Brown Highlight Curly 7x5 Bye Bye Knots Pre Cut Lace Wig
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% Density |
| Hair Color | Dark Coffee Brown with #30 Highlights |
| Styling | Full and voluminous |
| Wig Length | 14"/16"/20" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut/6x4.75/13x4 |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% Density |
| Hair Color | Dark Coffee Brown with #30 Highlights |
| Styling | Full and voluminous |
| Wig Length | 14"/16"/20" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut/6x4.75/13x4 |
Select Lace Size
Select Length
From $71.40
Original: $238.00
-70%Extra 50% OFF | Sunber Sunber Piano Brown Highlight Curly 7x5 Bye Bye Knots Pre Cut Lace Wig—
$238.00
$71.40Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% Density |
| Hair Color | Dark Coffee Brown with #30 Highlights |
| Styling | Full and voluminous |
| Wig Length | 14"/16"/20" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut/6x4.75/13x4 |



