
1 / 16
+11
Sunber Kinky Curly 7x5 Pre Cut Lace Put On And Go Skin Melt Wigs Natural Hairline With Invisi Drawstring Valentine's Day Flash Sale
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Kinky Curly |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150%/ 180% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace/ V Part |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Kinky Curly |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150%/ 180% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace/ V Part |
Select Lace Size
Select Length
From $19.80
Original: $66.00
-70%Sunber Kinky Curly 7x5 Pre Cut Lace Put On And Go Skin Melt Wigs Natural Hairline With Invisi Drawstring Valentine's Day Flash Saleā
$66.00
$19.80Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Kinky Curly |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150%/ 180% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace/ V Part |







