
1 / 6
+1
Sunber Honey Brown Highlights Loose Wave Bob Glueless Wig With Bangs Flash Sale
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave Bob |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Honey Brown Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-14" |
| Lace Material | 2x4 Lace |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave Bob |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Honey Brown Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-14" |
| Lace Material | 2x4 Lace |
Select Lace Size
Select Length
From $17.70
Original: $59.00
-70%Sunber Honey Brown Highlights Loose Wave Bob Glueless Wig With Bangs Flash Sale—
$59.00
$17.70Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave Bob |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Honey Brown Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-14" |
| Lace Material | 2x4 Lace |