
1 / 10
+5
Sunber 13x4 HD Real Scalp Pre Everything Natural Black Kinky Straight Lace Frontal Wig With Invisi Drawstring
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Kinky Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 HD Real Scalp Pre Everything Lace Frontal |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Kinky Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 HD Real Scalp Pre Everything Lace Frontal |
Select Lace Size
Select Length
From $50.78
Original: $169.26
-70%Sunber 13x4 HD Real Scalp Pre Everything Natural Black Kinky Straight Lace Frontal Wig With Invisi Drawstring—
$169.26
$50.78Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Kinky Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 HD Real Scalp Pre Everything Lace Frontal |

