
1 / 7
+2
Sunber 13x4 Pre Everything Soft Natural Burmese Curly Finger Coily Ends Lace Frontal Wig With Invisi Drawstring Flash Sale
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Burmese Curly |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Burmese Curly |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |
Select Length
From $34.80
Original: $116.00
-70%Sunber 13x4 Pre Everything Soft Natural Burmese Curly Finger Coily Ends Lace Frontal Wig With Invisi Drawstring Flash Sale—
$116.00
$34.80Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Burmese Curly |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |