
1 / 11
+6
Sunber 13x4 Pre Everything Wet & Wavy 2 in 1 Dry Straight to Wet Water Wave Human Hair Lace Frontal Wig With Invisi Drawstring
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | 2 in 1 Dry Straight to Wet Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | 2 in 1 Dry Straight to Wet Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |
Select Length
From $48.22
Original: $160.73
-70%Sunber 13x4 Pre Everything Wet & Wavy 2 in 1 Dry Straight to Wet Water Wave Human Hair Lace Frontal Wig With Invisi Drawstring—
$160.73
$48.22Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | 2 in 1 Dry Straight to Wet Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |