
1 / 12
+7
[20''=$139]Sunber 13x6 Pre Cut 180% Density Wet And Wavy Water Wave Natural Black Lace Frontal Wig With Invisi Drawstring Flash Sale
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 180% Density |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Full and voluminous |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 13x6 Pre Cut Lace |





| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 180% Density |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Full and voluminous |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 13x6 Pre Cut Lace |





Select Lace Size/ Density
Select Length
From $32.70
Original: $109.00
-70%[20''=$139]Sunber 13x6 Pre Cut 180% Density Wet And Wavy Water Wave Natural Black Lace Frontal Wig With Invisi Drawstring Flash Sale—
$109.00
$32.70Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 180% Density |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Full and voluminous |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 13x6 Pre Cut Lace |




