
1 / 6
+1
Sunber 1pcs Reddish Brown Body Wave 4x4 Lace Closure
| PRODUCT NAME | Sunber Shadow Body Wave 4*4 Lace Closure |
|---|---|
| HAIR COLOR | 33B# |
| HAIR LENGTH | 14-20 Inch |
| HAIR TEXTURE | Body Wave Hair |
| HAIR TYPE | 4*4 Closure |
| HAIR WEIGHT | 34-43g/pc |
| ITEMS / PACKAGE | 1pc |
| FEATURES | Can be Dyed,Bleached and Ironed By Your Favor; Longlasting |
| PRODUCT NAME | Sunber Shadow Body Wave 4*4 Lace Closure |
|---|---|
| HAIR COLOR | 33B# |
| HAIR LENGTH | 14-20 Inch |
| HAIR TEXTURE | Body Wave Hair |
| HAIR TYPE | 4*4 Closure |
| HAIR WEIGHT | 34-43g/pc |
| ITEMS / PACKAGE | 1pc |
| FEATURES | Can be Dyed,Bleached and Ironed By Your Favor; Longlasting |
Select SIZE
Select CLOSURE
From $22.37
Original: $74.56
-70%Sunber 1pcs Reddish Brown Body Wave 4x4 Lace Closure—
$74.56
$22.37Description
| PRODUCT NAME | Sunber Shadow Body Wave 4*4 Lace Closure |
|---|---|
| HAIR COLOR | 33B# |
| HAIR LENGTH | 14-20 Inch |
| HAIR TEXTURE | Body Wave Hair |
| HAIR TYPE | 4*4 Closure |
| HAIR WEIGHT | 34-43g/pc |
| ITEMS / PACKAGE | 1pc |
| FEATURES | Can be Dyed,Bleached and Ironed By Your Favor; Longlasting |



