
1 / 10
+5
Sunber 7x5 Pre Cut Chestnut Brown Highlights With Dark Roots Salon-level Side Part Layered Lace Wig With Invisi Drawstring
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Golden Brown Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Golden Brown Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
Select Length
Select Notice
From $46.71
Original: $155.71
-70%Sunber 7x5 Pre Cut Chestnut Brown Highlights With Dark Roots Salon-level Side Part Layered Lace Wig With Invisi Drawstring—
$155.71
$46.71Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Golden Brown Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |