
1 / 9
+4
Sunber 7x5 Pre Cut Fluffy kinky-coily Afro Texture Lace Part Wig With Invisi Drawstring
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Fluffy kinky-coily Afro Texture |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Fluffy kinky-coily Afro Texture |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace |
Select Lace Size
Select Length
From $42.00
Original: $140.01
-70%Sunber 7x5 Pre Cut Fluffy kinky-coily Afro Texture Lace Part Wig With Invisi Drawstring—
$140.01
$42.00Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Fluffy kinky-coily Afro Texture |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace |

