
1 / 9
+4
Sunber Affordable 5x5 HD Bye Bye Knots Body Wave Pre-cut Lace Wig With Invisi Drawstring
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 5x5 HD Pre-cut Lace |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 5x5 HD Pre-cut Lace |
Select Lace Size
Select Length
From $48.77
Original: $162.55
-70%Sunber Affordable 5x5 HD Bye Bye Knots Body Wave Pre-cut Lace Wig With Invisi Drawstring—
$162.55
$48.77Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 5x5 HD Pre-cut Lace |