
[26”=$24.75 By Afterpay] Sunber 13x4 Pre Everything Bye Bye Knots Body Wave Pre-cut Lace Wig Put on and Go Vip Member President's Day Glueless Human Hair Wigs Vip Member Flash Sale
Experience effortless elegance with the SunberLoose Deep Wave 13x4 Pre everything™ Lace Frontal Wig. This premium glueless human hair wig features a 13x4 lace frontal design that creates a natural-looking hairline. The loose deep wave pattern adds volume and movement, while the innovative "Put on and Go" technology eliminates complex installation. Crafted from 100% human hair, it offers versatile styling options with the convenience of a pre-customized, ready-to-wear design.
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave/ Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |
Experience effortless elegance with the SunberLoose Deep Wave 13x4 Pre everything™ Lace Frontal Wig. This premium glueless human hair wig features a 13x4 lace frontal design that creates a natural-looking hairline. The loose deep wave pattern adds volume and movement, while the innovative "Put on and Go" technology eliminates complex installation. Crafted from 100% human hair, it offers versatile styling options with the convenience of a pre-customized, ready-to-wear design.
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave/ Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |
Original: $95.00
-70%$95.00
$28.50Description
Experience effortless elegance with the SunberLoose Deep Wave 13x4 Pre everything™ Lace Frontal Wig. This premium glueless human hair wig features a 13x4 lace frontal design that creates a natural-looking hairline. The loose deep wave pattern adds volume and movement, while the innovative "Put on and Go" technology eliminates complex installation. Crafted from 100% human hair, it offers versatile styling options with the convenience of a pre-customized, ready-to-wear design.
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave/ Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |



