
1 / 11
+6
$100 Off| Sunber Water Wave Honey Blonde Highlighted 7x5 Pre Cut Lace Wig With Invisi Drawstring
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Honey Blonde Highlighted |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5/13x4 Pre Everything Lace Frontal |
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Honey Blonde Highlighted |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5/13x4 Pre Everything Lace Frontal |
Select Lace Size
Select Length
From $73.20
Original: $244.00
-70%$100 Off| Sunber Water Wave Honey Blonde Highlighted 7x5 Pre Cut Lace Wig With Invisi Drawstring—
$244.00
$73.20Description
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Honey Blonde Highlighted |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5/13x4 Pre Everything Lace Frontal |





















