
1 / 8
+3
Sunber Salt and Pepper Layered Bob Minimalist Lace 6.5*5*1.5 Side Part Grey Wig Flash Sale
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Bob |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Salt and Pepper |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 8" |
| Lace Material | 6.5*5*1.5 Lace Part |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Bob |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Salt and Pepper |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 8" |
| Lace Material | 6.5*5*1.5 Lace Part |
$30.13
Original: $100.45
-70%Sunber Salt and Pepper Layered Bob Minimalist Lace 6.5*5*1.5 Side Part Grey Wig Flash Sale—
$100.45
$30.13Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Bob |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Salt and Pepper |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 8" |
| Lace Material | 6.5*5*1.5 Lace Part |