
1 / 6
+1
Sunber Yaki Straight Human Hair Glueless Wig with Blunt Cut Bangs Natural Black Color Flash Sale
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Brown Highlights with Dark Root |
| Styling | Layered Hair With Bangs |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | Machine Made |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Brown Highlights with Dark Root |
| Styling | Layered Hair With Bangs |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | Machine Made |
Select Length*
From $22.50
Original: $75.00
-70%Sunber Yaki Straight Human Hair Glueless Wig with Blunt Cut Bangs Natural Black Color Flash Sale—
$75.00
$22.50Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Brown Highlights with Dark Root |
| Styling | Layered Hair With Bangs |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | Machine Made |



