1 / 13
+8
Flash Sale Sunber Upgrade New V Part No Leave Out Glueless Jerry Curly Wig With Invisi Drawstring
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Jerry Curly |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | No Lace, No Glue, No Leave-out |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | Easicontour V Part |







| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Jerry Curly |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | No Lace, No Glue, No Leave-out |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | Easicontour V Part |







Select Hair Type
Select Length/inch
From $23.70
Original: $79.00
-70%Flash Sale Sunber Upgrade New V Part No Leave Out Glueless Jerry Curly Wig With Invisi Drawstringā
$79.00
$23.70Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Jerry Curly |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | No Lace, No Glue, No Leave-out |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | Easicontour V Part |







