
Sunber 180% Density Afro/ Kinky Curly Upgrade New V Part With No Lace No Glue Affordable Wig
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Afro/ Kinky Curly |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | No Lace, No Glue, No Leave-out |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | Easicontour V Part |
√ Hassle-Free Glam-Upgrade!:Elastic Drawstring Adjustment
√ Invisible Perfection:Magic V-line EasiContour™ Design
√ No Glue better Secure fit: SecureHold™ Snap Clips
√ Silky Smooth Comfort :Ultra-Lightweight Design







| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Afro/ Kinky Curly |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | No Lace, No Glue, No Leave-out |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | Easicontour V Part |
√ Hassle-Free Glam-Upgrade!:Elastic Drawstring Adjustment
√ Invisible Perfection:Magic V-line EasiContour™ Design
√ No Glue better Secure fit: SecureHold™ Snap Clips
√ Silky Smooth Comfort :Ultra-Lightweight Design







Original: $99.00
-70%$99.00
$29.70Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Afro/ Kinky Curly |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | No Lace, No Glue, No Leave-out |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | Easicontour V Part |
√ Hassle-Free Glam-Upgrade!:Elastic Drawstring Adjustment
√ Invisible Perfection:Magic V-line EasiContour™ Design
√ No Glue better Secure fit: SecureHold™ Snap Clips
√ Silky Smooth Comfort :Ultra-Lightweight Design






