
1 / 6
+1
Sunber Full Lace 180% Density Body Wave Human Hair Wig Flash Sale
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black |
| Wig Length | 18"-24" |
| Lace Material | Full Lace |
Ā
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black |
| Wig Length | 18"-24" |
| Lace Material | Full Lace |
Ā
Select Lace
Select Length
From $38.70
Original: $129.00
-70%Sunber Full Lace 180% Density Body Wave Human Hair Wig Flash Saleā
$129.00
$38.70Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 180% |
| Hair Color | Natural Black |
| Wig Length | 18"-24" |
| Lace Material | Full Lace |
Ā







