
1 / 6
+1
Sunber Full Lace 180% Density Silky Straight 613 Blonde Human Hair Wig Flash Sale
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Silky Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | 613 Blonde |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | Full Lace |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Silky Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | 613 Blonde |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | Full Lace |
Select Lace
Select Length
From $56.70
Original: $189.00
-70%Sunber Full Lace 180% Density Silky Straight 613 Blonde Human Hair Wig Flash Sale—
$189.00
$56.70Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Silky Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | 613 Blonde |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | Full Lace |







