
1 / 7
+2
Sunber Full Lace 200% Density Body Wave 613 Blonde Human Hair Wig Flash Sale
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 180%/200% |
| Hair Color | 613 Blonde |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | Full Lace |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 180%/200% |
| Hair Color | 613 Blonde |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | Full Lace |
Select Lace
Select Length
From $53.70
Original: $179.00
-70%Sunber Full Lace 200% Density Body Wave 613 Blonde Human Hair Wig Flash Sale—
$179.00
$53.70Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 180%/200% |
| Hair Color | 613 Blonde |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | Full Lace |







