
Sunber 7x5 Pre Cut Balayage Highlight Body Wave Lace Wigs With Invisi Drawstring Flash Sale
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Balayage Highlight |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Balayage Highlight |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace |
Original: $119.00
-70%$119.00
$35.70Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Balayage Highlight |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace |











