
1 / 12
+7
Sunber 7x5 Pre Cut Rachel-Inspired Blunt Layered Shoulder-Length Silky Straight Bob Lace Wig With Side Part Bangs Flash Sale
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight Bob |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 8"-12" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight Bob |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 8"-12" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
Select Texture
Select Length*
From $23.70
Original: $79.00
-70%Sunber 7x5 Pre Cut Rachel-Inspired Blunt Layered Shoulder-Length Silky Straight Bob Lace Wig With Side Part Bangs Flash Saleβ
$79.00
$23.70Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight Bob |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 8"-12" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |











