
1 / 10
+5
Sunber Golden Brown Highlights 7x5 Bye Bye Knots Water Wave Lace Closure Wig With Pre Bleached Tiny Knots
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Golden Brown Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Golden Brown Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
Select Lace Size
Select Length
From $44.62
Original: $148.75
-70%Sunber Golden Brown Highlights 7x5 Bye Bye Knots Water Wave Lace Closure Wig With Pre Bleached Tiny Knots—
$148.75
$44.62Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Golden Brown Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |











