
1 / 12
+7
Sunber Salt And Pepper Brown Hair With Blonde Highlights 7x5 Pre Cut Lace Short Straight Bob Wig Flash Sale
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Short Straight Bob |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Salt And Pepper Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-14" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |





| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Short Straight Bob |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Salt And Pepper Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-14" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |





Select Texture
Select Length
From $26.70
Original: $89.00
-70%Sunber Salt And Pepper Brown Hair With Blonde Highlights 7x5 Pre Cut Lace Short Straight Bob Wig Flash Sale—
$89.00
$26.70Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Short Straight Bob |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Salt And Pepper Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-14" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
















