
Sunber 7x5 Pre-Cut Body Wave Bye Bye Knots Honey Blonde Glueless Highlights Lace Human Hair Wig
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Honey Blonde Glueless Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace/13x4 Pre Everything Lace Frontal |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Honey Blonde Glueless Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace/13x4 Pre Everything Lace Frontal |
Original: $142.50
-70%$142.50
$42.75Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Honey Blonde Glueless Highlights |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace/13x4 Pre Everything Lace Frontal |




















