
Sunber Affordable 7x5/13x4 Bye Bye Knots Body Wave HD Pre-cut Lace Wig With Invisi Drawstring Flash Sale
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-26" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut/13x4 Pre Everything Lace Frontal |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-26" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut/13x4 Pre Everything Lace Frontal |
Original: $99.00
-70%$99.00
$29.70Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-26" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut/13x4 Pre Everything Lace Frontal |




















