
Sunber Pre-Everything 13x4 Lace Frontal Loose Wave Wigs with Bangs-Fluffy Hair 3D Dome Cap & Glueless
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black/Balayage Highlight |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-26" |
| Lace Material | 13x4 Pre-Everything Lace Frontal |





| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black/Balayage Highlight |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-26" |
| Lace Material | 13x4 Pre-Everything Lace Frontal |





Original: $175.00
-70%$175.00
$52.50Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black/Balayage Highlight |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-26" |
| Lace Material | 13x4 Pre-Everything Lace Frontal |

























