
Sunber 7x5 Bye-Bye Knots Ombre Chestnut Brown Put On and Go Yaki Straight Lace Wig Flash Sale
Why Choose Me:
Natural Ombre Chestnut Brown – Adds depth and richness to the wig, giving you a natural, dimensional look that blends perfectly with a variety of skin tones.
Effortless Styling – The Put On and Go feature makes it incredibly easy to achieve a stylish, sleek bob look in seconds.
Perfect for Busy Lifestyles – It’s low-maintenance yet high-style, offering you the convenience of a ready-to-wear wig
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Chestnut Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut/ 13x4 Pre Everything Lace Frontal |








Why Choose Me:
Natural Ombre Chestnut Brown – Adds depth and richness to the wig, giving you a natural, dimensional look that blends perfectly with a variety of skin tones.
Effortless Styling – The Put On and Go feature makes it incredibly easy to achieve a stylish, sleek bob look in seconds.
Perfect for Busy Lifestyles – It’s low-maintenance yet high-style, offering you the convenience of a ready-to-wear wig
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Chestnut Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut/ 13x4 Pre Everything Lace Frontal |








Original: $93.00
-70%$93.00
$27.90Description
Why Choose Me:
Natural Ombre Chestnut Brown – Adds depth and richness to the wig, giving you a natural, dimensional look that blends perfectly with a variety of skin tones.
Effortless Styling – The Put On and Go feature makes it incredibly easy to achieve a stylish, sleek bob look in seconds.
Perfect for Busy Lifestyles – It’s low-maintenance yet high-style, offering you the convenience of a ready-to-wear wig
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Chestnut Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut/ 13x4 Pre Everything Lace Frontal |




























