
Sunber Black Cherry Lace Frontal Dark Burgundy Wig-Long Layered Cut & Pre Everything & Flash Sale
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Layered Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Black Cherry |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |
Β
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Layered Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Black Cherry |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |
Β
Original: $119.00
-70%$119.00
$35.70Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Layered Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Black Cherry |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |
Β




















