
Sunber 180% Density 7x5/ 13x4 Pre-Everything Lace Frontal Wig Water Wave & Curly Mixed Human Hair Wigs With Invisi Drawstring
Lynee Monae Same Style
√ Lynee Monae Wear 24-inch
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Jerry Curly Inside+Water Wave Outside |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150%/180% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut/ 13x4 Pre Everything Lace Frontal |





Lynee Monae Same Style
√ Lynee Monae Wear 24-inch
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Jerry Curly Inside+Water Wave Outside |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150%/180% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut/ 13x4 Pre Everything Lace Frontal |





Original: $120.73
-70%$120.73
$36.22Description
Lynee Monae Same Style
√ Lynee Monae Wear 24-inch
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Jerry Curly Inside+Water Wave Outside |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150%/180% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut/ 13x4 Pre Everything Lace Frontal |


























