
Sunber Blunt Cut Light Yaki Straight 7x5 Pre-Cut Lace Bye Bye Knots Glueless Bob Wig Pre-plucked Flash Sale
Why Choose Me:
1. Natural Look – A smooth, realistic Yaki straight texture.
2. Low Maintenance – Unlike other styles, the Yaki Bob requires very little upkeep.
3. Effortless Comfort – My pre-cut lace and glueless design make me super easy to wear.
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut/ 13x4 Pre Everything Lace Frontal |






Why Choose Me:
1. Natural Look – A smooth, realistic Yaki straight texture.
2. Low Maintenance – Unlike other styles, the Yaki Bob requires very little upkeep.
3. Effortless Comfort – My pre-cut lace and glueless design make me super easy to wear.
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut/ 13x4 Pre Everything Lace Frontal |






Original: $79.00
-70%$79.00
$23.70Description
Why Choose Me:
1. Natural Look – A smooth, realistic Yaki straight texture.
2. Low Maintenance – Unlike other styles, the Yaki Bob requires very little upkeep.
3. Effortless Comfort – My pre-cut lace and glueless design make me super easy to wear.
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut/ 13x4 Pre Everything Lace Frontal |


























