
Sunber Wet And Wavy 7x5/13x6 Bye Bye Knots Pre-Cut Blend Away HD Lace Wigs Water Wave Wigs With Elastic Drawstring
Why Choose Me:
- Effortless Waves – The texture gives you a beachy, voluminous look that requires minimal styling.
- Stay-Put Fit – Upgraded No Slip Cap . It stays in place, no matter what.
- All-Day Wearability – Don’t have to worry about adjusting your wig every few hours. Enjoy a hassle-free, comfortable fit throughout your day.
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150%/180% Density |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Full and voluminous |
| Wig Length | 14"-26" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut/ 13x6 Pre Everything Lace Frontal |
Lynee Monae Same Style 7*5 Bye Bye Knots Pre Cut Lace Wigs
√ Lynee Monae Wear 24 inch














Why Choose Me:
- Effortless Waves – The texture gives you a beachy, voluminous look that requires minimal styling.
- Stay-Put Fit – Upgraded No Slip Cap . It stays in place, no matter what.
- All-Day Wearability – Don’t have to worry about adjusting your wig every few hours. Enjoy a hassle-free, comfortable fit throughout your day.
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150%/180% Density |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Full and voluminous |
| Wig Length | 14"-26" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut/ 13x6 Pre Everything Lace Frontal |
Lynee Monae Same Style 7*5 Bye Bye Knots Pre Cut Lace Wigs
√ Lynee Monae Wear 24 inch














Original: $120.51
-70%$120.51
$36.15Description
Why Choose Me:
- Effortless Waves – The texture gives you a beachy, voluminous look that requires minimal styling.
- Stay-Put Fit – Upgraded No Slip Cap . It stays in place, no matter what.
- All-Day Wearability – Don’t have to worry about adjusting your wig every few hours. Enjoy a hassle-free, comfortable fit throughout your day.
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150%/180% Density |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Full and voluminous |
| Wig Length | 14"-26" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut/ 13x6 Pre Everything Lace Frontal |
Lynee Monae Same Style 7*5 Bye Bye Knots Pre Cut Lace Wigs
√ Lynee Monae Wear 24 inch



































