
1 / 15
+10
Sunber Piano Brown Highlight Curly 7x5 Bye Bye Knots Pre Cut Lace Water Wave Wig With Invisi Drawstring Flash Sale
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% Density |
| Hair Color | Dark Coffee Brown with #30 Highlights |
| Styling | Full and voluminous |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% Density |
| Hair Color | Dark Coffee Brown with #30 Highlights |
| Styling | Full and voluminous |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
Select Pre Cut Lace
Select Length
From $44.62
Original: $148.75
-70%Sunber Piano Brown Highlight Curly 7x5 Bye Bye Knots Pre Cut Lace Water Wave Wig With Invisi Drawstring Flash Sale—
$148.75
$44.62Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% Density |
| Hair Color | Dark Coffee Brown with #30 Highlights |
| Styling | Full and voluminous |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |





















