
1 / 10
+5
Sunber 7x5 Pre Cut Sunkissed Honey Blonde 1B/4/27 Ombre Brown to Blonde Water Wave Wig With Dark Roots
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Ā 1B/4/27 Ombre Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Ā 1B/4/27 Ombre Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
Select Lace Size
Select length
Select Notice
From $44.84
Original: $149.46
-70%Sunber 7x5 Pre Cut Sunkissed Honey Blonde 1B/4/27 Ombre Brown to Blonde Water Wave Wig With Dark Rootsā
$149.46
$44.84Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Ā 1B/4/27 Ombre Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |





















