
Sunber 7x5 Pre Cut Lace Long Curly Defined Coils 3C–4A Curls Lace Wig With Invisi Drawstring
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Defined Coils 3C–4A Curls |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Defined Coils 3C–4A Curls |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace |
Original: $145.23
-70%$145.23
$43.57Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Defined Coils 3C–4A Curls |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace |





















