
1 / 11
+6
Sunber 180% Density 7x5 Pre Cut Lace Natural Black Body Curl Face-Framing Soft Layers Wig With Invisi Drawstring
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 180% Density |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-20" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 180% Density |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-20" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
Select Texture
Select Length
From $42.75
Original: $142.50
-70%Sunber 180% Density 7x5 Pre Cut Lace Natural Black Body Curl Face-Framing Soft Layers Wig With Invisi Drawstring—
$142.50
$42.75Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 180% Density |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-20" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |





















