
Sunber Purple Black Cherry Wispy Blow Out 7x5 Pre Cut Lace Loose Wave Bob Wig With Invisi Drawstring
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Purple Black Cherry |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Purple Black Cherry |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace |
Original: $113.33
-70%$113.33
$34.00Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Purple Black Cherry |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut Lace |





















