
Sunber Yaki Straight 7x5 Glueless Lace Wig With Elastic Drawstring -Pull And Go & Bleach Knots & Pre-cut
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |








| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |








Original: $123.75
-70%$123.75
$37.12Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Natural Black |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |





























