
Sunber Body Wave Shake And Go Wigs 150% Density Reddish Brown 7x5 Bye Bye Knots Pre-Cut Lace Human Hair Wigs With Pre-Plucked
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | No Lace, No Glue, No Leave-out |
| Density | 150% |
| Hair Color | Reddish Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Bye Bye Knots Pre-Cut Lace |
Ā
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | No Lace, No Glue, No Leave-out |
| Density | 150% |
| Hair Color | Reddish Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Bye Bye Knots Pre-Cut Lace |
Ā
Original: $130.00
-70%$130.00
$39.00Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | No Lace, No Glue, No Leave-out |
| Density | 150% |
| Hair Color | Reddish Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Bye Bye Knots Pre-Cut Lace |
Ā





















