
Sunber 7x5 Glueless Lace Black to Chestnut Brown Ombre Yaki Straight Wig With Bleached Knots
Expertly crafted with Bye Bye Knots technology, the Sunber 7x5 lace wig offers a seamless transition from black to chestnut brown ombre for a natural look. The glueless design and bleached knots make for easy styling and a comfortable wear. Say goodbye to tangles and hello to effortless beauty.
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Chestnut Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
Expertly crafted with Bye Bye Knots technology, the Sunber 7x5 lace wig offers a seamless transition from black to chestnut brown ombre for a natural look. The glueless design and bleached knots make for easy styling and a comfortable wear. Say goodbye to tangles and hello to effortless beauty.
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Chestnut Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
Original: $143.75
-70%$143.75
$43.12Description
Expertly crafted with Bye Bye Knots technology, the Sunber 7x5 lace wig offers a seamless transition from black to chestnut brown ombre for a natural look. The glueless design and bleached knots make for easy styling and a comfortable wear. Say goodbye to tangles and hello to effortless beauty.
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Chestnut Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |





















