
Sunber 7x5 Pre Cut Caramel Honey Brown Highlights Pre-everything Glueless Loose Wave Lace Wig With Bye Bye Knots
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Caramel Honey Brown Highlights |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Caramel Honey Brown Highlights |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |
Original: $160.88
-70%$160.88
$48.26Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Caramel Honey Brown Highlights |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |





















