
1 / 20
+15
Sunber Water Wave Honey Blonde Highlighted 13x4 Pre Everything Lace Frontal Wig With Invisi Drawstring
Why Choose Me:
1. More Flattering Than Solid Blonde
2. Warm Tones That Brighten Skin
3. Multi-Dimensional, High-End Look
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Honey Blonde Highlighted |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |







Why Choose Me:
1. More Flattering Than Solid Blonde
2. Warm Tones That Brighten Skin
3. Multi-Dimensional, High-End Look
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Honey Blonde Highlighted |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |







Select Lace Size
Select Size
From $51.66
Original: $172.19
-70%Sunber Water Wave Honey Blonde Highlighted 13x4 Pre Everything Lace Frontal Wig With Invisi Drawstring—
$172.19
$51.66Description
Why Choose Me:
1. More Flattering Than Solid Blonde
2. Warm Tones That Brighten Skin
3. Multi-Dimensional, High-End Look
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Honey Blonde Highlighted |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |





























