
Sunber 13x4 Pre Everything Golden Blonde Ombre Highlight Loose Wave Lace Frontal Wig With Face Framing Voluminous Layered Curtain Bangs
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | 1B/4/27 Ombre Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | 1B/4/27 Ombre Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
Original: $196.01
-70%$196.01
$58.80Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | 1B/4/27 Ombre Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |






















