
Sunber 13x4 Pre Everything Golden Blonde On Caramel Brown Bouncy Water Wave Wet & Wavy Lace Frontal Wig With Invisi Drawstring
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Golden Blonde On Caramel Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Cut |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Golden Blonde On Caramel Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Cut |
Original: $184.09
-70%$184.09
$55.23Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Golden Blonde On Caramel Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Cut |






















