
Sunber 13x4 Pre Everything Sun-kissed Golden Ombre Honey Blonde Long Body Wave Lace Frontal Wig With Brown Roots
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Sun-kissed Golden Ombre Honey Blonde |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Cut |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Sun-kissed Golden Ombre Honey Blonde |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Cut |
Original: $186.25
-70%$186.25
$55.88Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Sun-kissed Golden Ombre Honey Blonde |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Cut |






















