
1 / 12
+7
Sunber Ash Blonde Glow 13x4 Pre Everything Lace Frontal Body Wave Wig With Invisi Drawstring
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Ash Blonde Glow |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Ash Blonde Glow |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |
Select No Slip Cap
Select Length
From $51.75
Original: $172.51
-70%Sunber Ash Blonde Glow 13x4 Pre Everything Lace Frontal Body Wave Wig With Invisi Drawstringβ
$172.51
$51.75Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Ash Blonde Glow |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 16"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |






















