
Sunber 13x4 Pre Everything Brown Highlights with Dark Root Body Wave Lace Frontal Wig With Layers Shoulder Flip-Out Curls
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Brown Highlights with Dark Root |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-14" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Brown Highlights with Dark Root |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-14" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace |
Original: $135.34
-70%$135.34
$40.60Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Body Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Brown Highlights with Dark Root |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-14" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace |






















