
1 / 11
+6
Sunber Water Wave 13x4 Pre Everything Lace Frontal Black Cherry Dark Burgundy Wig With Invisi Drawstring
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Black Cherry Dark Burgundy |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Black Cherry Dark Burgundy |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |
Select Lace Size
Select Length
From $48.38
Original: $161.25
-70%Sunber Water Wave 13x4 Pre Everything Lace Frontal Black Cherry Dark Burgundy Wig With Invisi Drawstringβ
$161.25
$48.38Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Water Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Black Cherry Dark Burgundy |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 13x4 Pre Everything Lace Frontal |






















