
Sunber 180% Density 7x5 Pre Cut Chocolate Auburn Brown Salon styled Lace Wig With Face Framing Curtain Bangs
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Chocolate Auburn Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Chocolate Auburn Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |
Original: $151.34
-70%$151.34
$45.40Description
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Loose Wave |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Chocolate Auburn Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 14"-24" |
| Lace Material | 7x5 Pre Cut |























