
Sunber 7x5 Bye Bye Knots Reddish Brown Yaki Straight Short Bob Wig With Invisi Drawstring
The Sunber 7x5 Bye Bye Knots Reddish Brown Yaki Straight Short Bob Wig was expertly designed to eliminate any tangled or knotted hair, giving you a smooth and sleek look. Made with high-quality materials, this wig boasts a natural and realistic appearance, perfect for any occasion. Say goodbye to knots and hello to effortless style with Sunber.
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Reddish Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-14" |
| Lace Material | 7x5 Bye Bye Knots Pre Cut Lace |
The Sunber 7x5 Bye Bye Knots Reddish Brown Yaki Straight Short Bob Wig was expertly designed to eliminate any tangled or knotted hair, giving you a smooth and sleek look. Made with high-quality materials, this wig boasts a natural and realistic appearance, perfect for any occasion. Say goodbye to knots and hello to effortless style with Sunber.
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Reddish Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-14" |
| Lace Material | 7x5 Bye Bye Knots Pre Cut Lace |
Original: $111.73
-70%$111.73
$33.52Description
The Sunber 7x5 Bye Bye Knots Reddish Brown Yaki Straight Short Bob Wig was expertly designed to eliminate any tangled or knotted hair, giving you a smooth and sleek look. Made with high-quality materials, this wig boasts a natural and realistic appearance, perfect for any occasion. Say goodbye to knots and hello to effortless style with Sunber.
| Feature | Details |
|---|---|
| Texture Type | Yaki Straight |
| Hair Grade | 100% Human Hair |
| Hairline | Pre Cut Lace, Pre Bleached, Pre Plucked |
| Density | 150% |
| Hair Color | Reddish Brown |
| Styling | Real Glueless |
| Wig Length | 10"-14" |
| Lace Material | 7x5 Bye Bye Knots Pre Cut Lace |























